Hakkımızda

Nazar çiçekçilik olarak; kesme çiçek, saksı çiçeği, çelenk, yapay çiçek ve diğer çeşitlerimizle siz değerli çiçek severlere hizmet vermekteyiz. 

Müşterilerimizin daha kolay sipariş verebilmesi için Çorum çiçekçi sitemizi mobil uyumlu olarak tasarladık. Telefon veya tablerdenden Çorum çiçek siparişlerinizi kolayca verebilirsiniz. Dilerseniz telefon numaralarımızlada bizlerle iletişim kurarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Çorum Çiçekçiler arasında en hızlı gönderimi sunan firmamız, ekonomik fiyatlarıylada sizlere en uygun çiçekleri sunuyor. Çorum çiçek siparişleriniz için web sitemizden dilediğiniz çiçeği seçerek sipariş formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Çorum çiçek teslimatı ortalama 1 saat içerisinde gerçekleşmektedir. Çorum çelenk siparişlerinizide web sitemizden verebilirsiniz. Çorum çiçek siparişlerinizi günün her saati yapabiliriz bunun için gönderim yapacağınız saat aralıklarını sipariş formunda bildirmeniz yeterli olacaktır. Çorum nöbetçi çiçekçi gibi de çalışan firmamız, her saat diliminde çiçeğinizi dilediğiniz tarih saat aralıklarında teslimini gerçekleştirebilir. Çorum bölgesinde çiçekçi olduğumuz için hızlı gönderim gerçekleştirebiliriz yinede tahmini gönderim süreleri için Çorum çiçekçi telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

ÇORUM NAZAR ÇİÇEK - Ömer AKSOY
TEL: 0364 213 64 95
TEL: 0541 654 20 99
TEL: 0537 677 39 86
Adres: Üçtutlar mah. fatih cad. no: 8/ A Çorum

Online Çiçek Siparişi - Çorum Nazar Çiçek

Web sitemizden orkide fiyatlarını görebilir, çiçek sepeti orkide sipariş verebilirsiniz, yada bir buket çiçek, mavi orkide bulunur, orkide fiyatı sitemizde mevcuttur, çiçek sepeti hazırlanır, orkide satın al alabilirsiniz, orkidenin anlamı, lilyum çiçeği fiyatları buket ve aranjman kategorisinde, orkide çiçek fiyatları sitemizde bulunur, orkide sipariş alınır, buket çiçek fiyatları sitemizde, renkli orkide vardır, canlı orkide, pembe orkide, ucuz orkide, teraryum gönder